Start sponsoractie bij PLUS Dee Putten.

Steun De Kajuitzangers!

Het werkt als volgt: In de periode van maandag 28 september t/m zaterdag 21 november ontvangt elke klant van PLUS Dee Putten bij elke € 10,00 aan boodschappen een speciale muntje t.w.v 0,10 ct. voorin de winkel staan kokers met de deelnemende verenigingen en doneer sponsorpunt(en) aan De Kajuitzangers. Meedoen is dus heel simpel en het kan onze vereniging veel opleveren.

Aan het eind van de sponsoractie wordt op basis van het aantal sponsorpunten een mooi bedrag verdeeld over de deelnemende verenigingen.

Wij willen u dan ook vragen om zoveel mogelijk sponsorpunten voor onze vereniging te sparen. Ook stellen wij het op prijs als u, uw familieleden, buren, kennissen, of collega’s vraagt om boodschappen bij Plus Dee Putten te doen en voor De Kajuitzangers te kiezen als zij de muntjes weggeven.

In de supermarkt hangt een groot scorebord waar de tussenstanden wekelijk worden verwerkt. Zo kan iedereen dus zien hoe zijn/haar club het tot dan toe doet in de sponsoractie.

Dus steun De Kajuitzangers en DOE MEE. Je hoeft alleen maar boodschappen te doen!

SUCCES!